copywriting

…není jen o sepisování výhod daného produktu. Je o vcítění se do potřeb dané cílové skupiny a jejich správném uchopení. Precizní gramatika a uhlazená stylistika pak vše korunuje.

Z copywriterských služeb nabízím:

Copywriting

Připravím vhodné a přesvědčivé texty pro libovolné médium. Zvyšte úroveň svých propagačních materiálů jednorázově, nebo s dlouhodobou content strategy. Buďte jedineční s vlastní propracovanou brand language.

Reklamní texty a slogany

Hledáte chytlavý slogan nebo text pro váš reklamní spot? Jste na správné adrese.

Web copywriting

Otextuji vaši webovou prezentaci s ohledem na SEO. Získáte přitažlivý a originální obsah, který návštěvníci stránek ocení i vyšší mírou konverzí. Popisky kategorií a produktů v katalozích, metadata, popisky videí, texty PPC reklamy a mnoho dalšího.

Social media copywriting

Otextuji obsah na sociálních sítích, tematické záložky, soutěže a mnoho dalšího. Správcovství profilů pro menší subjekty.

PR články, blogy a ghostwriting

Pomohu zviditelnit váš projekt díky kvalitnímu, informativnímu a nevtíravému PR copy. S důvěrou vložte na má bedra správu vašeho firemního blogu nebo aktualizaci firemního obsahu.

Direct marketing

Newslettery, e-mailing či direct mail jsou stále oblíbeným prostředkem k osobnímu oslovení stávajících i potenciálních klientů. Sestavím poutavý elektronický bulletin nebo dopis na míru vaší cílové skupině.

Copyediting a proofreading, korektury

Gramatické chyby nebo neobratná stylistika uškodí každé prezentaci. Upravím vaše stávající texty, aby splňovaly nároky kladené na profesionální psaný projev a moderní webový obsah. Texty v cizím jazyce budou odpovídat projevu rodilého mluvčího.

Školení a konzultace

Potřebujete v tvorbě vlastního obsahu postrčit nebo doporučit ověřené a marketingově účinné obsahové strategie? Obraťte se na mne pro obsahový audit vaší prezentace, odhalení slabých míst a navržení efektivních kroků.

Chcete kvalitní texty?

Pro nezávaznou kalkulaci vaší zakázky nebo bezplatnou revizi vašeho obsahu mě neváhejte kontaktovat na annacopy@annacopy.cz.

Cena se odvíjí od typu copy, náročnosti tématu a rozsahu zakázky (při vetší zakázce získáte výhodnější cenu). Všechny uvedené práce jsou k dispozici také v anglickém jazyce. Více na www.contentwizards.cz.